Vzhled EQUAZENu se mění, vše ostatní zůstává

Od června 2023 do lékáren a lékárenských e-shopů postupně přicházejí balení EQUAZENu s novým vzhledem. Co za změnou stojí a proč?

15. 06. 2023

Čtení na 2 minuty

Po změně názvu se mění i vzhled

Doplněk stravy EQUAZEN je na českém trhu od roku 2010. Během let se stal jedničkou ve své kategorii. Po celou dobu si zachovává stejné vlastnosti, stejné složení i doporučené dávkování. Život však přináší změny. Předposlední přišla na podzim 2021, kdy se dřívější název výrobku – eye q – změnil právě na EQUAZEN. Proměna proběhla zcela hladce a dnes je EQUAZEN ještě populárnější než pod svým původním jménem.

Péče o životní prostředí

Poslední změna přichází právě nyní a projevuje se ve změně obalů. Složení, dávkování i vše ostatní zůstává zcela stejné. Za změnou stojí především tyto důvody:

  • nové obaly jsou snadněji recyklovatelné,
  • změna vzhledu podtrhuje význam vědy a výzkumu, které stojí za vznikem a rozvojem přípravků značky EQUAZEN.

Jako první přicházejí v novém tekuté formy a polykací tobolky (balení 60 tob.)

Jako první přicházejí v novém designu tekuté formy (vanilka, citrón) a polykací tobolky v balení 60 tobolek. Postupně do konce podzimu 2023 se změny projeví také u všech ostatních forem a jejich variant. S baleními v původním vzhledu se v lékárnách a lékárenských e-shopech budete moci setkat pravděpodobně do konce tohoto roku.

Nový vzhled podtrhuje význam vědy a výzkumu, které stojí za EQUAZENem. Papírové krabičky jsou také ještě přátelštější k životnímu prostředí.

Důvěrně známý dosavadní vzhled výrobkové řady EQUAZEN.

Důvěřujte specialistům.

EQUAZEN si zaslouží vaši pozornost.